Montserrat and Zip Train


“L’Abadia de Montserrat dóna permís a l’agència Viatges Alegret perquè faci ús del video Benvinguts a Montserrat en la seva plana web; els drets de l’esmentat video són de l’Abadia de Montserrat, per la qual cosa no es pot fer servir amb afany de lucre”.

Highlihts
Montserrat Abbey – The Virgin of Montserrat, “la Moreneta”

Addicional Info  
Children up to 17 years of agemust be accompanied by an adult
Not wheelchair accessible.

Tour Inclusions  
Modern Buses
Professional Guides
Entrance Ticket Included ( Audiovisual – ZipTrain)

Exclusions 
Gratuities optional
Food

Timetable

Tossa 08:00
Lloret 08:30
Fenals 08:45
Blanes 09:00
Malgrat 09:15
Sta Susanna 09:15
Pineda 09:20
Calella 09:30

 

Collection towns


Fatal error: Call to private method WC_Cart::get_cart_for_session() from context 'WCML_Cart_Switch_Lang_Functions' in /var/www/vhost/alegretserveis.com/home/html/wp-content/plugins/woocommerce-multilingual/inc/class-wcml-cart-switch-lang-functions.php on line 68